Ośrodek

Ośrodek Melisa

Do ośrodka należy również szałas grillowy z unikalnym na skalę europejska paleniskiem wykonanym przez artystów z kutej stali, w którym organizowane są różnego rodzaju imprezy, aby urozmaicić i uprzyjemnić gościom pobyt.

 

 

Nasze atuty to doskonała lokalizacja przy sosnowym lesie 10 min spacerkiem od plaży.

Wszędzie blisko (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Sztutowo, Stegna, Jantar, Krynica Morska, Malbork), rodzinna atmosfera, umiarkowane ceny, wypożyczalnia rowerów, mikroklimat polecany przez lekarzy pediatrów i endokrynologów. 

U nas spędzą Państwo wspaniały urlop z dziećmi.

Doskonała oferta

Ośrodek "MELISA" składa się z kilkunastu domków letniskowych:

domki 6-cio osobowe typu BRDA w cenie od 700 zł/doba/domek z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w czajnik, lodówkę oraz podstawowe naczynia

 

Miejsce dla ludzi ceniących kontakt z przyrodą

Oraz miłośników wycieczek pieszych i rowerowych, wędkarzy, przyrodników, malarzy i fotografików. Atrakcyjna i spokojna okolica jest wspaniałym miejscem na letni wypoczynek. Malowniczo położona plaża, wydmy i las tworzą niepowtarzalny urok tego miejsca. Osoby uciekające od gwaru i zgiełku miejskiego znajdą tu ciszę i spokój.

 

Różnorodność ukształtowania terenu, piękna przyroda, korzystny mikroklimat i to w niedalekiej odległości od Trójmiasta, Malborka i Zalewu Wiślanego powoduje, że warto tu przyjechać na letni wypoczynek.

Ciekawe miejsca do zwiedzania

Ciekawe miejsca do zwiedzania (XIX-wieczne śluzy na Martwej Wiśle, stele mennonickie i pozostałości po menonitach, izba pamięci Wincentego Pola, karczma ponapoleońska z początku XIX wieku w Pastwie Sobieszewskiej, poniemieckie schrony z II wojny światowej w Orlu, Fosterówka – dawna rezydencja Alberta Fostera z 1926 r.,

 

Wiatrak czerpakowy typu koźlak – jedyny zachowany na Żuławach Gdańskich w Wieńcu, Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej, 450 letni dąb w Wieńcu, zabytkowe domy zwane ”pastwami” w Pastwie Sobieszewskiej, kamienna grobla w Górkach Wschodnich, stocznia remontowa w Przegalinie).

“Mikroklimat polecany przez lekarzy pediatrów i endokrynologów”

Zapraszamy